| Fanky a întrebat:

De unde pot descarca un sims medieval care sa mearga, poate puteti sa-mi spuneti un site de unde ati descarcat voi?

1 răspuns:
| Doxi a răspuns:

"Atentie!

Nu poti posta acest raspuns pentru ca linkul pe care l-ai inclus este suspicios, iar pe TPU pirateria nu este incurajata.

Te rugam sa nu faci referire la site-uri aflate in ilegalitate si sa nu postezi linkuri spre materiale postate pe internet fara respectarea drepturilor de autor (programe, jocuri, filme sau muzica piratata)"

-nu ma lasa sa iti zic(pm si iti zic