| alexolah2001 a întrebat:

De unde pot descarca wwe all stars, wwe 2011 pentru ca atunci cand il descarc imi da numai poze

3 răspunsuri:
| l0kel0ke a răspuns:

Ia id meu ca eu iti dau smackdwon vs raw 2011 sau 2010 sau 2009 pe ps2 care iti mere pe pc:fitzedeneinlocuit@yahoo.com...eu ti-l fac cu programul teamviewer care iti trebuie un emulator sa il pornesti iti explic eu mai bine

| marey_1599 a răspuns:

Ia id asta de mes d.club95 si spune satidea all stars si iti va da o parola si un sait dupa sait discarci si la instalare bagi parola

| ExtremeXD a răspuns:

Sall all sunt ExtremeXD si va anunt ca nu va mai dau WWE all stars PC.