| dragon3 a întrebat:

De unde pot downloada minecraft dar sa ii pot instala moduri si pachete de texturi

eu am un minecraft sp si nu pot instala pachete de texturi si moduri

dau funda si vot la cel care merge...

P.S.va rog nu dati lincuri cu mediafire sau adfly

Răspuns Câştigător
| Jock3r99 a răspuns:

Http://mbmlauncher.uphero.com/? click=yes
Dai acolo la LOG-Crack v1.0.2.9 si se descarca direct, fara alte linkuri.
Launcheru e f. bun si bagi moduri si texturi usor, fix la laucher!
Iar daca vrei multiplayer AVRnet.ro:25565, nu iti trebuie cont premium. Inca mai lucram la el, dar esti bine venit sa ni te alaturi!