| carnagiu a întrebat:

De unde pot lua assasin creed (brother, I, II) dati link funda!

1 răspuns:
| Drragos a răspuns:

Http://allaboutgames.haipa.ro/ - Site-ul meu. Gasesti aici jocuri PC, toate genurile( RPG, MMORPG, Race, Shooter, Action etc), bineinteles cu download. Gasesti si Top 10 pentru fiecare gen de joc pentru a iti face o idee de ce jocuri sunt " la moda" si gasesti de asemenea si un program super cu ajutorul caruia poti juca orice joc online! - P.S. gasesti si Assasin's Creed toate!