| KungFuBoy a întrebat:

De unde pot sa iau si eu un server de samp Real life? plz cine stie? sau macar un gamemode dar sa fie frumos (cat mai real)...

2 răspunsuri:
| BassBooster a răspuns:

Iti zic eu unu;) pe care am jucat mul timp! www.mq-community.ro e cel mai tare server. deschizi capota. portbagajul. pfarurile. joci bowling mapa cu totul si cu totul schimbata. te casatoreti. e increfibil. trebuie sa incerci si tu;) pana nu te lasi de samp Salut numa'bine. funda?!:)

| RiseRuss a răspuns:

Eu stiu citeva servare de samp si nomale si roleplay
gta.freakz.ro
gta.diavola.ro