| VladBossuletz a întrebat:

Dece cand intru in Cs:Go(CS; global offensive) imi intra in joc si apoi mi se inchide pls ziceti-mi ce sa fac va fau si funda

6 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dar nu mai tin minte cum am rezolvat-o.O intrebare: Se inchide la 7 secunde de la pornire?

| VladBossuletz explică:

Da mi se inchide la 7 secunde dupa ce intru pe el

| cristzy2012braila a răspuns:

Fratelo si eu am aceeasi problema dar la mine cand dau sa intru imi apare monitoru negru si la 7-10 secunde dau ctrl+esc ca sa ies din joc imi apare niste cacaturi si daca dau pe una din ele imi da err.Si de acolo sa mor eu daca stiu ce sa-i mai fac

| bogdan765 a răspuns:

Ai cv la PC creca trebuie reformatat.Mi-e cand vroiam sa ma joc pe zombi mi se facea imaginea alba apoi l-am reformatat si acum merge.

| 369258147 a răspuns:

Am mai multe raspunsuri: a)Ori are virusi si antivirusul til inchide. b)Ori nu ai instalat tot ce trebuie de la el. c)Ori ai ceva stricat la pc. Sper ca te-am ajutat Bafta!

| GabiGamer a răspuns:

Acesta problema ii s-a intamplat si unui prieten de al meu, dar s-a dovedit a fii placa video... era stricata.