| Alasingur a întrebat:

Dece copiilor le place brawl stars? Este un joc fara logica, cringe...si il joaca numai copii de 8-14 ani si cativa indivizi de pe Youtube care doar baga bani in joc...

Răspuns Câştigător
| AgentTorque a răspuns:

E un rahat de joc pe mobil...se cred toti copilasi mobail geimarz

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Are logica daca stii cum sa il joci. Si pot sa fie adultii cringe ca bani tot faclaughing

| AlexandruCiolac a răspuns:

Ba copilasule, 1.brawl stars NU e cringe, si nu te alerta 2. Comunitatea e cringe, adica naiba jocul e smecher, am 15 ani si 10k trofee, adica naiba incearca-l si o sa vezi ca brawl stars e smecher doar comunitatea cringe cum zici tu! si cei de pe Youtube baga bani in el pentru ale arata oamenilor content din acest joc! sasa sti si tu iei isi ia u bani inapoi pe acest joc!

| Alasingur explică (pentru AlexandruCiolac):

Copilaș rolling on the floor) sa inteleg ca apare in fiecare zi content ca sa bage cei de pe Youtube bani, nu?

| Wr3nch a răspuns (pentru Alasingur):

Nu, dar oamenii se uita ca la orice joclaughing La fel cum se uita la DOTA 2, Forknife, etc. Si in plus de ce sa nu faci un ban cinstit daca ai fani si iti place jocul (sau esti bun la a te preface) laughing?

| AlexandruCiolac a răspuns (pentru Alasingur):

Bossule, youtuberi cand apare ceva nou / sa incerce sa ia brawleri cat mai repede, baga bani nu intelegi, adica daca ar face asa ep nu le ar place nimanui