| RoxanaElena007 a întrebat:

Idei de jocuri pe telefon care nu au o comunitate foarte toxică sau nu sunt pay-to-win? M-am saturat de brawl stars din cauza asta(toți colegii se joaca dar mie nu îmi mai place)... happy

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai putea sa joci Sah.
Este free si fara reclame.

| RoxanaElena007 explică (pentru aditimus):

Multumesc pentru raspuns!

| xFlo699 a răspuns:

Bună! Personal ti-aș recomanda Call of Duty Mobile, sau orice joc de genul, First Person Shooter, pentru că acestea sunt 100% F2P (Free to play) și jucătorii care bagă bani în joc nu au nici cel mai mic avantaj fata de cei care bagă bani, totuși ar trebui sa precizezi ce tip de jocuri preferi pentru a te putea ajuta cu un răspuns cât mai precis, sper că te-am ajutat, bafta! happy

| RoxanaElena007 explică (pentru xFlo699):

Multumesc pentru sugestie! Nu prea m-am jucat eu jocuri fps mobile in afara de free fire, so2 sau pubg, dar cod e un joc ok(am vazut gameplay-uri).