| ssprd a întrebat:

Deci am nevoie urgent de ajutor. Eu joc fifa 07 multiplayer si joc intr-un campionat online cu echipa juventus impotriva echipei manchestet utd (ce foloseste tactica 4-3-3). spuneti-mi va rog frumos cum ar trebui sa imi asez echipa.
P. S. : daca se poate sa imi spuneti si ce asezare sa pun nu doar tactica. Dar e bine si daca imi spuneti tactica. Daca rusesc sa castig cel care imi da tactica are fundita. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| razvan12341a a răspuns:

Sa pui 3-4-2-1 si te pui cu barca si messi atacant si dai goluri eu am dat 5 intr-un meci tot online

| ssprd explică:

Nu pot pentru ca trebuie sa joc cu juventus deoarece sunt intr0un campionat si nu pot schimba echipa