| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Deci, am un cont pe un joc si ma cheama IoaNa IonyKa.si vreau sa imi schimb numele.Ma cheama Ioanawinking. Ce nume pot sa imi pun?(nu vreau nume gen Ionyka Dragutzzyka sau Ionyka1234). Vreau ceva dragut. Dau funda:X

2 răspunsuri:
| PuFaRiNaDoLshe explică:

Scuze,dar am zis ca nu vreau nume gen IoanaFrumusica sau Ioana1996.Ms oricum

| SoRyN1998 a răspuns:

IoanaSweet; FrUmUsIcA; Ioana+data nasterii... (ex:ioana95; ioana1995 sau cum vrei); YooSweet si poti scrie cu litera mica, litera mare, cu semne de genul,~,!,(^_^),^,*. Sper ca te-am ajutat FUNDA PLEASE!