| lllDiana a întrebat:

Deci azi m-am apucat de OurWorld si vreau sa imi spuneti cum pot sa fac gems, coins si flow mai repede si in "cantitati mai mari.Deja stiu de acele coduri pentru gems si ca flow pot face jucand jocuri...dar vreau sa imi spune-ti daca mai sunt si alte metode?

1 răspuns:
| Neverwas a răspuns:

Poti face gems daca vizionezi videoclipurile si reclamele recomandate care iti tot apar pe ourWorld.
Si flow faci usor daca joci jocuri, discuti cu cuneva pe ourWorld sau tot faci miscarile pe care le primesti la fiecare nuvel.Iar flow-urile duc instantaneu la coins...