| Barb_Stelica_1990 a întrebat:

Deci intru in metin2009 si imi zice ca "un software ilegal a fost detectat" am gasit o rezolvare cum sa ii dau click dreapta pe el si sa dau verificare pentru probleme si dupa rezolva si merge dar de fapt nu merge
metinul mi-a mers inainte sa se bage gameguard-ul si functiona bine nu am ce sa spun si la autopatcher am incercat sa intru si imi zice ca servarul e cazut dar la altii le merg nu mai mie nu :<
Help va rog daca ma puteti ajuta sa rezolv problema cu clientul dau funda :3 mz

2 răspunsuri:
| GamerulIntensiv a răspuns:

Salut. Am avut si eu aceeasi problema, aceasta fiind cauzata de antivirus ( in special daca ai avast sau bit defender ). Tot ce trebuie sa faci este sa intri in setarile antivirusului si sa bagi metinul la white list/exceptions ( depinde cum se numeste la tine ). Sper ca te-am ajutat happy