| rAiU a întrebat:

Deci mah oride unde il schimb tot ala imi apare, pot sa scriu numele care vreau eu da cand intru in cs tot ala nume il am adica cs.bestia-player...
noah ce sa fac

1 răspuns:
| DeLeTeKo a răspuns:

Mai bine schimbati Cs.Client Counter Strike 1.6 Non Steam functional pe ambele protocoale (47 si 48). Este usor de modificat (se pot pune skin-uri, sunete, modele).Se poate schimba protocolul foarte simplu, deschizand jocul din shortcut-ul corespunzator fiecarui protocol. Parola arhivei este: www.tutorialecstrike.com (cu tot cu puncte).

http://www.gamefront.com/files/Counter+Strike+16+LanT+Rcrar/; 13794905;/fileinfo.html