| Simbol1 a întrebat:

Deci mi-am facut un server de metin cu hamachi si am ajuns in virtual pc la alea 8 time-outuri si acuma trebuia sa intru in client, dar nu stiu cum imi fac cont sa ma loghez stie careva?

1 răspuns:
| TeOLica a răspuns:

Iti propun eu un fel de parteneriat eu am bani si am nevoie de o echipa mai mare de tehnicieni si de donatori si deschidem un proiect nou si original daca te intereseaza da add: bemgaz si zi ca esti de pe TPU in legatura cu contribuirea la serverul de metin.