| adyadi13 a întrebat:

Despre metin2 imi spuneti si mie la ce e bun comba si cartile alea sun-zi?

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Combo ajuta cu loviturile. Normal dai 4, daca citesti o carte combo si reuseste lovesti de 5 ori. Daca citesti 2 (de la lvl 50 se poate) dai 6 lovituri.
Si cartile sun-zi ajuta la "conducere". Asta se urca ca toate magiile cu m, g si p si daca esti sef al unei grupe si ai puncte pe conducere poti da diferite puteri grupei: atac, pv, viteza de miscare, etc. Daca ai P poti chiar si sa ii teleportezi langa tine
Bafta