| CrisyMiny a întrebat:

Dintre Metin2 United, Metin2 Earth, Metin2 Ro si Metin2 Hammer care este mai bun? fundita! big grin :* happy

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Eu nu is jucator inrait de mt2 dar prietenul meu DA.El o jucat si RO, ORIENTAL, Earth, HAMMER iarasi si acum united l-am intrebat special pentru intrebarea ta si mi-o zis ca cel mai potrivit este united.Acum sper ca ti-am fost de ajutor si poate primesc fundita happy

1 răspuns:
| RazerNaga a răspuns:

Http://skynetromt2oficial.weebly.com/index.html Este deschis pe 3 si nu este foarte populat vom popula pe viitor intr-o saptamana sper sa fie super cand intri pe server scripe pe global adica sa vadatoti playerii. Ca te-a adus yume :} bafta :)