| Google123 a întrebat:

Doar cei experti in deathrun-cs, Deci exista in ziua de astazi in deathrun adica cs deathrun multe hackuri sa faci stanga dreapta mai bine zis strafe foarte bine si daca ai fps 200 250 sa faci ca de 500 100 si am zis cine are avea un hack sa imi daie dar vreau ceva bun nu xhack sau kzhack=), dau funda si 2 euro daca o sa fie ceva bun si merge! deci sa rup cu el stanga dreapta cand dau adica strafe sa prind 500 dintr-o strafa..cine stie add aici sa zica dau 2 euro si 1 funda!

1 răspuns:
| dariuselul12 a răspuns:

Sincer,nu stiu daca exista altele, daca exista, e foarte greu de gasit si mai ales functionabil.Eu caut din 2012 si nu am gasit