| Cîrnat a întrebat:

Draga TPU am nevoie de un server metin2 fara mc, dar care sa mearga.Ratele sa fie undeva pe la 1000%, cu epice, legendare, king1, 2 etc.Primul privat care merge primeste funda.big grin
P. S.:nu conteaza daca e pe hamachi.

2 răspunsuri:
| boby6 a răspuns:

Http://hammermt2.servegame.com/index.php E super! Incepi cu lvl 90 si dupa te duci la un NPC(Tifanny) si iti iei lvl 120 si skilurile P.Incepi cu arme epice si ai si magazine cu arme.E super. Funda?

| Anonimulll69 a răspuns:

Http://pvp-metin2.no-ip.info/.E super! Incepi cu lvl 90 [king1] [king20 si [king3].Incepi cu epice multe si e super tare! Ai o forma de piramida care face magiile la P! E super tare!(funda plsssss)