| stangaionut a întrebat:

E bun acest laptop pentru gaming? http://www.emag.ro/laptop-hp-pavilion-g6-2230sq-cu-proce sor-Intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i5-3210m-2-50g hz-ivy-bridge-6gb-750gb-amd-radeon-hd-7670m-2gb-microsof t-windows-8-black-c6c57ea/pd/ECXFKBBBM/

adica sa pot juca FIFA 2013, Minecraft etc?

2 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa iei laptop pentru gaming, aerisirea se face greu, piesele se incalzesc destul de repede si apar defectiuni.Acum daca vrei sa-ti cumperi un Alienware la milioane de dolari, da, rupe laughing
Asa ca "dotari" laptopul e bun, o sa-ti mearga fifa 2013 (minecraft nu stiu ce treaba are, e joc facut acum 1000 de ani, il joci si cu o caramida.

| xWeasel a răspuns:

Da e foarte bun, pentru gaming AMD este cel bun