| cenumesamipun a întrebat:

E ceva foarte rau.Un baiat de pe goodgame empire mi-a dat contul lui pentru ca pleaca 2 luni si sa nu se faca ruine si se pare ca nu merge contul.De ce nu-mi merge? El e deja plecat si nu reau sa se supere

1 răspuns:
| CristobalMarian a răspuns:

1.Poti sa-l suni daca ai numarul lui.
2. Mai incearca datele contului.
3. Daca nu merge, incearca sa-ti faci cont/ sau daca ai intra pe contul tau si vezi ce face contul baiatului, daca e cu flacari, trebuie neaparat sa-ti mearga contul. Daca are flacari si nu intri in 50 de ore, contul se va face ruine.
4. Daca nu merge, si se face ruine, depinde :
1. Pe cont au fost donate rubine :
Solutia - ii reincarci contul cu rubine.
2. Contul are nivel mare :
Solutia - trebuie sa stai pe un cont nou sa il faci din nou cu acelasi lv.

Sunt multe posibilitati, dar mai incearca datele contului neaparat!

Bafta!