| Beniamin_Dani_1994 a întrebat:

E legat de Counter Strike! happy
Acum ceva vreme am jucam un joc si am pus la video de pe OpenGL sau ce era pe alteceva...de atunci nu imi pot reseta nimic in cs! Mai exact cand intru in joc nu imi apare meniul sau nimic altceva! E negru complet si se aude doar sunetul cand dai cu mouseul pe Quit Options Find Servers New game bla bla bla tongue
Cine stie cum fac sa pot din nou sa pot juca! happy Mai exact sa schimb la video pe un mod care imi permite sa fac ceva. OpenGl D3D sau software! happy big grin

Va rog ajutati-ma! happy

Ps: Folosesc Steam! happy

Răspuns Câştigător
| Andrei903 a răspuns:

Salut, intra in start-run-scrie regedit-cauta hkey_current_user dai click cauta in lista aia valve si sterge-l de acolo, dupa intra in cs si fa-ti cum vrei rezolutia dar nu tot cu opengl, Zombie.Laleagane.ro noul sv de zombie, incearca si tu!

2 răspunsuri:
| Beniamin_Dani_1994 explică:

Counter Strike 1.6 happy

| Beniamin_Dani_1994 explică (pentru Andrei903):

Imi da fatal error! :/ Failed to initalize authentication interface. Exiting...
Asta imi scrie...mi se pare stupid ca nu pot face nimic...si am si dat bani! macar de era un repair ceva! -_-