| mucificatoru a întrebat:

Ei bine sa incepem m-i-am facut un cont azi pe metin2GX si cand e sa intru imi da numele sau parola gresita iar eu m-i-am accesat linkul pe care mi la dat... ce sa fac? cum sa-l fac sa mearga. aa da si am incercat toate serverele ce sa fac? funda vot

4 răspunsuri:
| AtomicalFreak a răspuns:

E o eroare de server.Incearca mai tarziu sau reinstaleaza-l.

| playin a răspuns:

Pai pe ce sv ti ai fact cont pala sa te loghezi ca pe alt sb nu mere ca la rowinking De ex:inregistrat sv1 logare sv1winkingfundahee hee

| mucificatoru explică:

Pe sv 1

| mucificatoru explică:

Pe server1 am facut