| MistyLilyBella a întrebat:

Era un joc online despre un motan si faceai tot felul de lucruri ...era intr-o casa care avea mai multe nivele... el trebuia sa manance, sa doarma, sa se uite la televizor, sasi spele hainele, sa ude planta de afara.Niste omuleti ii faceau tot felul de farse si ii pregateau mancarea pre picanta, un caine isi facea nevoile peste planta, faceau sa se electrocuteze la televizor motanul pentru ca ei taiau cablul si cand dormea ei incercau sa dea drumul unei nicovale peste el. Cel care juca putea sa opreasca asta sau sa lase sa se intample si sa nul ajute pe motan.Cine imi da titlul jocului sau un site pe care sa-l joc dau funda! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| IasmyAndra a răspuns:

Buna! eu stiu jocul se numeste "Cat mania"! :* sper ca ti-am fost de ajutor! funda teee rog! 1 aa si ai aici si un link de unde poti juca http://www.i-jocuri.net/jocuri-cat-mania-227.html! fundita?

| IasmyAndra a răspuns:

Buna! jocul se numeste "cat mania"! fundita?:X:X