| MuadDib a întrebat:

Era un joc pe care il jucam pe calculator acum vreo 7 ani. Nu mai stiu cum se numeste. Era un joc de actiune si tu erai un tip, iar jocul incepea intr-un fel de depozit si acolo erau niste "inamici" pe care trebuia sa-i impusti, si in depozit niste de cutii mari, din tabla cred. In dreapta era un fel de piscina, in care puteai sa sari. Cand te vedea cineva alarma incepea sa sune si suna tare si avea o lumina rosie care falfaia. Si in depozit se cobora cu un lift, in care la un momentdat coborau doi inamici. Cei rai erau imbracati in alb. Dupa ce ii omorai urcai in lift si ajungeai sus, intr-un fel de baza militara si acolo era zapada afara... si mai stiu si alte detalii, dar nu stiu daca ajuta. Poate se intampla sa-l fi jucat cineva si sa stie cum se numeste...

P.S.De mentionat ca icon-ul jocului erau un fel de piulita gri, cu ceva negru in centu. Imi cer scuze pentru vreo posibila neconcordanta in ceea ce am scris, a trecut ceva timp big grin

3 răspunsuri:
| MuadDib explică:

Nu era asta... am cautat imagini pe Google si nu e, merci oricum.

| Malasuerte94 a răspuns:

Seamana cu hl1 happy

| Cosy a răspuns:

Conan?
Nu de alta, dar stiu cam ce jocuri ai avut pe calculatorlaughing