| JohnyDeep1 a întrebat:

Era un joc pe discheta il jucam prin 2004 se vedea ca la mario, adica asa mergeai si dadeai de inamici si obstacole, dar erai cu un om si veneau in fata ta o gramada de inamici, niste batrane cu carucioare, unii aruncau niste valize si trebuia sa sari peste; tin sa anunt ca jocul nu era animat, ci caracterele aveau dimensiuni normale; nivelurile se terminau de fiecare data cand intrai in lift mi se pare
imi amintesc ca erai intr-un mall sa zic sau un magazin, muzeu ceva. pe la inceput

jocul era gen shank, dar cu o grafica mult mai slaba

aveti idee cum se numea?

1 răspuns:
| Ady2098 a răspuns:

Intra pe www.bestoldgame.com si vezi ca acolo sunt numai jocuri extrem de vechi gen 1990.sunt foarte multe jocuri de pe vechile dischete.eu si acum am dischete si cititorul care il puneam la televizor