| dana7777 a întrebat:

Este adevarat ce scrie pe prizee atunci cand iti faci cont ca iti da bani acasa daca te joci si cadouri?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, e adevarat! Cadouri n-am primit dar bani in circa doua luni de abia am facut 46 de euro. E aiurea. De plictiseala, il joc totusi.

1 răspuns:
| Romania_Missteenagerromania_1970 a răspuns:

Pentru Romania cadourile nu sunt consistente ci numai pentru anumite tari din fostele posesiuni franceze sau din jurul Frantei.Raspunsul la intrebarea prizee din 14 iulie il gasesti aici : http://missteenagerromania.blogspot.ro/......rouve.html