| deea4u a întrebat:

Ati auzit de jocul prizee?batting eyelashes
se gastiga cadourile cu adevarat?batting eyelashes
eu acum am cont pe prizee dar nu ma lasa sa vizitez cadourile zice ceva de genul sa schimb 5 bubzi in 10 artide de jocurihee hee

9 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

O persoana cunoscuta mie joaca prizee. A castigat tricouri, multe jucarii chiar simpatice si bune, album foto.

Site-ul est pe bune. Il recomand celor care nu stiu ce sa faca atunci cand au timp liber. happy

| aleeee a răspuns:

Da, chiar primesti cadouri.
O prietena a primit tricouri, cani cu ceva aparat de incalzit, magnet de frigider, abtipiulduri, bratari si multe altele. dar are cont de multi ani.

| Jul. a răspuns:

Un prieten a avut cont si a castigat un breloc.
Premiile se castiga dar ai nevoie de multa rabdare sa joci jocurile alea sa castigi puncte. thinking Cel putin asa imi amintesc din ce spunea el.
Succes. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi zice la fel! Ofer invitatii pe prizee cine vrea sa lase emeill-ul si o sa-i trimit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten a avut cont si a castigat un breloc.
Premiile se castiga dar ai nevoie de multa rabdare sa joci jocurile alea sa castigi puncte. thinking Cel putin asa imi amintesc din ce spunea el .
Succes. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a castigat candva, dar acum nu mai sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa vad cadourile

| cata123 a răspuns:

Am jucat si eu pe acest site pana acum ceva timp, am primit chiar si cadouri. de aproximativ un an nu se mai trimit cadouri in afara frantei asadar jocurile le joci doar de fun!