| Andra_8863 a întrebat:

Cine a auzit de prizee? Daca nu ati auzit va rog sa intrati, sa va faceti cont si acolo va jucati pe jocuri ca sa faceti bani pentru a cumpara ce vreti de acolo, dar puteti cumpara numai ce este acolo, dati comanda si va vine acasa, daca vreti intrati daca nu vedeti voi ce faceti. Ce jocuri ca prizee mai cunoasteti?

1 răspuns:
| Skylerx a răspuns:

Pirzee? Nu mai merge site-ul ala de 2-3 ani! Ca sa stii: jocul prizee era demodat. Acum e alt site, mult mai bun care vine tot de la firma prizee si se numeste prizee jackpot. http://www.prizee-jackpot.com/ Eu momentan am 0.90 euro acolo, dar cand ajungi la 100 ii poti scoate pe card si poti face orice cu ei.