| IonAlexandru3794 a întrebat:

Este bun acest pc pentru ceva jocuri? https://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gami ng-scout-se/

Adica nu vreau sa fac liveuri sau sa joc totul pe very high. Pt un euro truck csgo gta pe medium ar fi bun?

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Da pentru jocurile care le-ai precizat ar merge usurel chiar si pe high.

2 răspunsuri:
| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Gta 5- medium
Cs go- medium
Ets2-High

| Rares-george_Dulau_1998 a răspuns:

Euro Truck duce lejer, la fel si Cs cu frameuri multe. La Gta nu ar trebui sa ai probleme, poate doar pe FiveM din cauza modurilor. Sincer, nu iti recomand prebuilduri. Cumpara piese si du-l la cineva sa il monteze. O sa ai un calculator mult mai bun la banii aia.