| Gabriel_Ionut_1999 a întrebat:

Este buna calculatorul Laptop Lenovo IdeaPad 100-15 cu procesor Intel® Core™ i5-5200U 2.20GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA GeForce 920M 2GB, Free DOS, Black Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Dude, e Lenovo. Despre ce vorbesti? Lenovourile sunt bine facute.

Am laptop Lenovo ce e cam mare, tot de 15.6 si il iau cu mine la facultate pentru ca materialul e solid. Bine, nu il arunca pe jos, intelegi ce zic.

4 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

1. Depinde pentru ce il vrei
2. Cat costa?
3. In general da, e bun. Procesor bun, placa video buna, display generos, 1 TB HDD.

| Gabriel_Ionut_1999 explică (pentru Dugalle):

17.5 milioane

| Gabriel_Ionut_1999 explică (pentru Gabriel_Ionut_1999):

Dar ca marca e bun sau am arunat bani pe fereastra?

| Gabriel_Ionut_1999 explică (pentru Dugalle):

Dar ca marca e bun sau am aruncat bani pe fereastra?