| supermari10 a întrebat:

Este buna placa aceasta video eu zic ca la pretul ei este buna si ma intreb merg jocurile gen crysis 3 codbo2/earfare 3 stiti voi Funda garantat http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

E buna, ruleaza black ops 2 pe setari medii-mari

| greyhound a răspuns:

Http://www.game-debate.com/can-I-run/?
Vezi aici ce jocuri te intereseaza si daca pot fi rulate si in ce conditii

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Da, e foarte buna. Dar la o asemenea placa video...trebuie sa ai si procesor bun.

| AndreiILB a răspuns:

Eu o recomand aceeasi placa o am si eu si ma pot juca foarte multe jocuri pot rula aplicati happy