| 拉维尼亚 a întrebat:

Eu am facut prima misiune la Naruto Arena, am castigat mai mult de 12 batalii. Cand dau la Ninja Missions imi arata prima misiune completa si pot sa le incep pe celelalte, dar caracterele mele sunt in continuae blocate. Mai trebuie sa fac ceva sa le deblochez?

2 răspunsuri:
| slrs a răspuns:

Trebuie sa faci toate misiunile si sa urci in nivel ca sa poti sa deblochezi si sa faci misiuni aproape fiecare misiune deblocheaza cate un caracter urmatoare 4 trebuie sa le faci si o sa deblochezi 4 caractere daca nu ma insel

| ovy04 a răspuns:

Caracterele nu se deblocheaza dupa ce faci prima misiune si paffff... Trebuie sa faci anumite misiuni si vezi ca scrie care iti dau caractere, arata poza caracterului care il vei debloca jos.