| AnnonimusX a întrebat:

Eu am instalat Virtua Tennis 2009 si cand intru in el dau la Tournament, Single si imi aleg jucatorul si cand incepe meciul se misca greu.Am dat si la World Tour si tot se misca greu! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu conteaza ce ai dat... tine de perforamanta pc-ului!
fa aici un test ca sa vezi daca il duce sau nu :
www.systemrequirementslab.com/cyri/
da setarile la minim.si daca tot nu merge, downloadeaza game booster *desi poate te scapa usor de lag, dar tot rau o sa mearga daca nu merge nici cu setarile la minim *

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nu ai pc bun nu conteaza unde joci ca doar e tot virtua tennis

| AnnonimusX explică:

Am mai instalat si Virtua tennis 3 si tot se misca cu lag! am vazut memoria, totul! sa ma mai uit si poate imi merge! daca iau si gamebooster poate merge la maxim.