| Poncu_Andrei_1990 a întrebat:

Eu am net de la Orange prin modem si am doar 3 Gb de trafic si dupa merge cum merge... Intrebarea mea este daca pot juca Fifa 14 Ultmate Team cu viteza de dupa cei 3 Gb.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti juca, dar nu se prea cheama joc ce se intampla acolo. Vei avea foarte multe intarziere, lag sau cum se cheama, lucru care iti va face jocul sa mearga sacadat si eventual o sa fii scos din joc deoarece incurci mai mult decat sa ajuti. Trebuie sa ai net bestial pentru joc online, altfel in loc sa te bucuri si sa te relaxezi te vei enerva si stresa degeaba.
Merge, dar nu merge BINE!
happy