| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un launcher la minecraft cu crack, adica TLauncher 2.66.Ei bine,când adaug o hartă, nu îmi apare în lista hărților.Îmi explică și mie cineva de ce? Și cum rezolv?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verifica in %appdata%\. minecraft daca e acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am verificat, dar nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi in setarile la Java sa fie permisa salvarea fisierelor in acele foldere. Sau incearca din launcher sa pui locatia jocului in alta partitie. Eu folosesc Shiginima si ma lasa sa schimb locatia jocului, nu stiu la TLauncher cum e.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Daca vrei sa continui cu jocul cracker, poti opta la varianta "Team Extreme Launcher", eu am folosit-o foarte mult timp si a mers foarte bine, insa ti-as recomanda sa cumperi jocul original: vei avea contul premium, ai acces la serverele premium, ai skin personalizat si beneficiezi de launcher-ul oficial al jocului. Daca n-are relevanta launcher-ul pe care-l folosesti, verifica daca mapa pe care incerci sa o introduci se salveaza corespunzator in folderul "saves" din directorul jocului, probabil Antivirusul tau blocheaza acest proces si mapa nu se salveaza in acel folder.