| ReignForest a întrebat:

Cum pot descărca minecraft gratis? Am descărcat unu, am instalat Launcher-ul și când am dat play mă trimitea la Tlauncher de pe magazin play, apoi când dădeam play îmi spunea ceva eroare cu contul(cu care eram logată) și asta pe laptop. Am descărcat și T launcher dar în joc se mișca greu, nu puteam să pun sau să îmi văd caracterul, obiectele nu apăreau în bară și nu mergea. Cum e corect?

2 răspunsuri:
| MoonStone a răspuns:

Buna!
Eu îl descarc printr un site. Se numește HappyMod.acolo sunt multe jocuri care normal ar fi cu bani. HappyMod e un site pe google pe care îl descarci și din el iei Minecraft! Succes!
Fundita te rog!

| ReignForest explică (pentru MoonStone):

Vreau pe PC că pe telefon am avut cu mod dar se mișca greu.