| 12333 a întrebat:

Eu am un samsung wave 525 si am o fereastra pe care scrie "samsung apps". cred ca de acolo pot sa i-au aplicatii pentru telefon.inainte de asta im cere acordul. Stiti daca imi va cere bani sau cam ce aplicatii gratis se gasesc? please!

Răspuns Câştigător
| deea221 a răspuns:

Am eu, nu imi ia bani sa intru in aplicatie, sunt multe aplicatii acolo unele sunt gratis altele trebuie platite,
intri in aplicatie si in dreapta fiecarei aplicatii iti scrie gratuit sau valoarea in lei/euro.

3 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Si probabil iti cere acordul fiindca foloseste internetul.

| 12333 explică:

Are cineva un Samsung cu aceasta aplicatie care ar putea sa imi raspunda

| 4BogdaN4 a răspuns:

Iti va cere bani daca vrei sa iei ceva de pe acel site.