| CentyLox a întrebat:

Eu joc Clash Royale so folosesc Stars Royale să văd ce chest-uri îmi pică și mai am încă vreo 5 meciuri si câștig legendary chest. Acum va întreb dacă pierd un meci ciclul de chesturi continuă sau sta in loc

Răspuns Câştigător
| Petre_Andreii_1999 a răspuns:

Cycle-ul stă pe loc, el începe în momentul în care ai un chest slot liber.
Daca iti vine legendary chest si ai toate chest slot urile pline el nu trece mai departe, se opreste cycle ul chiar daca tu continui sa faci meciuri!