| CostinAlex1990 a întrebat:

Eu joc League of legends si am strans 6300 ip-uri si nu stiu pe cine sa iau. M-am gandit la kha'zix sau jinx da nu prea sunt sigur.

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Kha'zix e OP (mai ales daca iti iei si rune pentru el). Daca stii sa joci cu el, greu pierzi un meci

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Jinx.

| Cipri99 a răspuns:

Jinx este adc, dar kha este mid, top si jungler as zice cu cine vrei si cam cine iti lipseste adica daca duci lipsa de jungler il iei pe kha sau daca nu pre ai adc ia-o pe jinx sau cum iti place tie sa joci.

| CostinAlex1990 explică (pentru Nuimicitinumele):

Sa-mi zici printr-un mesaj cum sa fac pagina de rune pentru kha'zix

| Nuimicitinumele a răspuns (pentru CostinAlex1990):

Pai iti trebuie: 9x greater mark of attack damage; 9x Greater seal of armor; 9x greater glyph of scaling magic resist; Greater quintessence of attack damage. Toate trebuie sa fie de tier 3. Masteries : Offense : de la double edge-sword in jos (tot), de la Fury in jos (tot), al 3-lea rand doar sorcery iar de la Btucher in jos tot dar fara Arcane Blade. (toate masteries o sa fie 3/3, 2/2, 1/1 adica nici una nu o sa ramana neterminata asta doar in cazul in care ai lvl 30)