| TreBor_Robert_1971 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare pentru voi. De cateva saptamani am inceput sa joc lol (league of legends) si in sfarsit am strans 6300 de puncte de influenta si vreau sa-mi iau un erou sa fie jungler si assasin si am primit urmatoarele recomandari

1) Kha'Zix

2) Rengar

3) Nocturne

pe cine mi-l recomandati avand in vedere ca pana acum am jucat cu Warwich?

1 răspuns:
| spydy0009009 a răspuns:

Greaves dmg mare pe skilluri urmand KogMaw pe normal atack si Vayne eu am toti ad carry si astia sunt favoriti mei am 1000 de wins in total 2100 de meciuri jucate. Deci ti-l recomand pe KogMaw. Funda?tongue