| Cosmin15 a întrebat:

Eu ma joc un joc online numit marvel avengers alliance care ofera un premiu celor ce se joaca de pe iphone, intrebarea mea este daca cunoasteti vreo modalitate prin care as putea sa joc acest joc de pe calculator ca si cum as juca de pe iphone pentru ca nu am iphone si mi-as dori sa primesc acel premiu. Va multumesc tuturor!

Răspuns Câştigător
| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

Pai nu poti. Daca iti iei iPhone trebuie sa descarci aplicatia pentru Android si sa o convertesti.Desigur depinde si de Android.

1 răspuns:
| Haskyy a răspuns:

Http://actiongames.playdom.com/games/avengers/play#/inbox
poti sal joci pe pc doar ca nu primesti acel premiu ca pe iphone