| IllIIllll a întrebat:

Eu pot sa fac moduri pentru gta san andreas? ceva masini... ce program imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| razvy99boy a răspuns:

Ee te pot ajuta uu pentru inceput iti trebuie ggmm si apoi intri pe site asta http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=116 le downlaodeiz iti da arhiva o extratezi asa apoi duap ce ai downlaodat ggmm (nu trebuie sa ai gta pornit cand isntalezi masinile)asa spre ex ai donwlaodat un bmw x6 sa zicem o sa descarci si o sa iti apara un fisier spre ex uranus.pdf si uranus.txd cam asa era in fn nu stiu daca asa erau asa apoi intri in ggmm o sa iti apara udneva instaler si dai pe penultima optiune daca nu e asa vezi tu dsi apoi icnarci fisierele si gata ai masina depinde daca joci samp e mai bine srpe ex daca iti iei dacia:))) o sa se duca poate in masina elegy si la samp scrii /car elegy e mai simplu decat sa stai pe san andreas si sa cauti masina deci sper ca te-am ajutat funda?