| djdjdj a întrebat:

Euro truck simulator 2 cumparat din altex se poate juca multiplayer? Sunt multi jucatori? De ce este diferenta de pret asa de mare la cel de pe steam fata de altex, eMAG?

2 răspunsuri:
| Alqumo a răspuns:

Euro truck simulator 2 nu se poate juca multiplayer. De ce? Pentru ca trebuie sa il cumperi de pe steam si sa instalezi o extensie sau o aplicatie separata. Poti urmari tutoriale de pe internet. Diferenta de pret este pentru ca pe eMAG sau Altex ele au fost luate fiecare din surse diferite. Sper ca nu ai facut greseala ca mine sa cumper Euro Truck simulator 2 crezand ca te poti juca multiplayer. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pls funda.

| PirvuDragos a răspuns:

Doar daca ai net