| Pisicutayna a întrebat:

Exista coduri pe Transformice ca sa castigi branza? Am inteles de la un utilizator ca exista si zic sa intrebare pe TPU ca poate aflu raspunsul adevarat deoarece am incercat codul dat de el si nu a mers! Codul incepea cu A..nu-l mai stiu...Dar nu-i prea important! Daca stiti vreun cod please sa-mi dati! Si sa ma invatati cum se pun (daca exista). P.S Am cont ma cheama Pisicutayna.

3 răspunsuri:
| Megamatteo a răspuns:

/facebook 20 branze
Schimba parola 40 branze si un accesoriu cadou(menu, schimba parola, adresa de email; gmail, verifici mailul (iti va da un cod), il pui in spatiul liber si gata).
De asemenea fraises se pot cumpara sau se pot trimite sms-uri.
Iata un site de fraises:http://fraisesgratuite.yolasite.com/
Funda?

| Kryz a răspuns:

/facebook -20 branza
cumperi fraises -40 branza (primul e gratuit trebuie sa iei codul de pe e-mail)
schimbi parola - 20 branze
P.S fraises se cumpara din magazin si am cont ma cheama crawlerys pentru acum...

| Worldgg a răspuns:

/facebook=20branza
scrimbi parola =40 branze
sper ca ti-am fost de ajutor imi dai funda?