| MusykForLife a întrebat:

Exista hack pentru conquiztador? si mai am o intrebare... cum se face pajul in conquiztador?

Răspuns Câştigător
| Experienta a răspuns:

Exista hack la Conquiztador asta ti-o pot garanta. In plus PAJ-ul cu cat este mai mult in scadere cu atata ti se dezvolta mai mult Rangul

Pa, Pa! Sper ca te-am putut ajuta...love struck

2 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Hack?! Da, mintea ta. De ce mai vrei sa joci daca ai hack?! Nu vad rostu', se presupune ca la acel joc din greseli invatam, si daca nu stim raspunsul corect sa facem legaturi, nu sa trisam! Rusine!

| Experienta a răspuns:

Da. Ti-l dau eu pentru 4-6 Euro. ID : catalingrad2012@yahoo.ro