| Federovici_Silviu_1990 a întrebat:

Exista hack-uri pentru Garena de level sau pentru gold member? As dori un link pentru download... dau funda.

1 răspuns:
| 5a a răspuns:

Exista da dupa un timp te baneaza, deci iti baneaza contul si nici nu mai te poti loga.
Ori si cat de mult daca incerci sa te feresti sa nu te prinda cu hack odata si odata tot te prinde, mai bine joci si faci experienta pe munca ta happy si odata ce iti vezi de treaba si joci si nu jignesti pe nimeni crede-ma ca nu ai treaba.