| anonim_4396 a întrebat:

Exista joc pentru computer in care iti faci familie, ii muti intr-o casa si apoi te joci cu ei ca in viata reala?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sims, IMVU (nu cred ca are si familie ), Second Life

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Sims 3 sau Sims 4

| Georgestaff08 a răspuns:

Sims

| XPraFF a răspuns:

Ar fi Sims care este un joc genial pentru familie! Recomand 3 si 4! Mai este un joc numit Minecraft! Unde iti poti face casa poti taia lemne, cumpara crea orice vrei tu! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| Lorena1234567890 a răspuns:

Normal că există și e chiar frumos.
Seriile The Sims, 2, 3, 4.
The Sims 3 și 4 sunt cele mai faine, având o grafică excelentă!
În The Sims 4 nu există spitale, biserică, mașini, copii de 2-3 ani, dar are în plus 2 orașe de care n-ai să te plictisești prea repede, nu îți vin, nu știu eu ce "curățători de lucruri"(la figurat, nu le aduc înapoi)grafica este mai bună.
Sunt multe de zis despre cele 2 serii, mai bune, dar ai să vezi tu pe parcursul jocului.
O zi faină!