| Anonymm1597 a întrebat:

Exista jocuri pentru Samsung GT-C6712 DUOS (jocuri de genu ai doua zaruri pe telefon scuturi de telefon si se misca zarurile. jocuri de genu).Care imi da un site de unde pot downloada jocuri de genul asta dau FUNDA(da sa si functioneze si sa fie jocuri cum am precizat mai sus.Daca exista!)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici 3 pagini cu jocuri motion sensor pentru telefonul tau
http://www.umnet.com/mobile-games/0-4872-0-motion_sensor_games-0
Bafta!

| cosminvalerian a răspuns:

Salut. Intri pe www.gallery.mobile9.com, apesi sus pe "All Devices" apoi putin mai jos "Add Devices", scrii numele telefonului, apoi in partea stanga a ecranului apesi pe "Softwares" sau "Applications" si gasesti acolo multe jocuri. Poate gasesti si jocul pe care ti-l doresti.