| boxa97 a întrebat:

Exista vreun hack sau coduri bonus pentru the west? dau funda la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Mircea_Mohora_1997 a răspuns:

Te ajut eu, nu exista si o zic clar. Pot sa ti-o explic in 2 motive : 1. este multiplayer in browser si daca vreodate se gasesc glich-uri, se repara, 2. se baga bani in joc ( pepite) si nu exista coduri, de altfel de ar exista, nu s-ar mai baga bani in joc. Sa sti ca toate jocurile gen browser ca the west, the crims, my brute, etc. nu au coduri niciunul. Bafta

1 răspuns:
| boxa97 explică:

Ok...mersi!