| PaciuuBiancaaBranoiuu789 a întrebat:

Fac schimb de cont de OurWorld pe un cont de Imvu mai avansat, sa merite(am incercat sa fac singura creditele dar nu merge) doreste cineva?
Contul de OurWorld are level 104 spre 105, popularitate crescuta, aproximativ 200 gems si 400 gifts, 110/200 haine,are iteme rare si super rare cautate precum:fur boots,fu lion, vamp hair etc, este rezident pana pe 8 mai dupa care in stoc mai are o carte de o luna rezident.
Cine vrea sa ma contacteze pe id-ul branoiu.bianca,funda pentru schimb si pentru cei care mai imi explica odata cum se fac creditele, in caz de am gresit cu ceva.

1 răspuns:
| mariadaria111 a răspuns:

Eu; 3